phone
İletişim 0 (262) 751 51 11

 


Hayalleri olan bir adım önde!

Temelleri 1965 yılında atılan Uğur Hırdavat, yaktığı ışıkla bugün 16 ülke ile aktif işbirliği yapmakta 1500’e yaklaşan ürün portföyü ile sektöründe lider konumda yer almaktadır.
59 yıllık tecrübe ile müşteri memnuniyetini iş ahlakı edinmiş Uğur Hırdavat Üretim ve Pazarlama A.Ş. kendi sektörünün en güvenilir firmaları arasına adını yazdırmıştır.
Ülkemizin gelecek vizyonuna paralel olarak; satış ve hizmet ağını kalite standartları ışığında ülkemizin her bölgesinde tesis ederek, istihdam olanakları ve ülkemize katma değer kazandırmış, kazandırmaya devam etmektedir.
Yapı malzemeleri sektöründe ağırlıklı olarak ara malı niteliğindeki ürünler özel bir öneme sahiptir. Ülkelerin gelişmişlik düzeyleriyle bu sektörün gelişimi paralel seyretmektedir. Ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel kadrosu ile yurtdışı piyasalarını bir ARGE laboratuvarı haline getirirken, yurt içi Hırdavat piyasasında lider konumda bulunmaktadır. Yurt dışında keşfettiği ve ülkemize kazandırdığı uluslararası kalite güvence sertifikalı birçok ürün, İç piyasada markalaşarak yerini almıştır.
Tüm yurt içi ve yurt dışı operasyonlarını Gebze merkezli gerçekleştiren Uğur Hırdavat Türkiye’de yaygın bayi ve temsilcilikleri vasıtasıyla müşterilerine hizmette memnuniyet, kalite ve güven vermektedir.